RK73G2ATTD1690C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1690C
JLCPCB Part #
C7340284
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS