RK73G2ATTD1402F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD1402F
JLCPCB Part #
C6270739
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS