RK73H1HTTC3163D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3163D
JLCPCB Part #
C6649122
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS