SG73P2ATTD15R8D
MFR.Part #
SG73P2ATTD15R8D
JLCPCB Part #
C4281488
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS