SG73P2E1RTTD46R4F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD46R4F
JLCPCB Part #
C6677840
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS