RN73R2ETTD1380C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1380C25
JLCPCB Part #
C2610073
Description
-55℃~+155℃ 138Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS