RN73H1JTTD8560B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8560B25
JLCPCB Part #
C4120479
Description
100mW 856Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS