RK73G2ATTD1433F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1433F
JLCPCB Part #
C5851652
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS