RK73G2ATTD2433F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2433F
JLCPCB Part #
C6648610
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS