RN73H2BTTD5422C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5422C25
JLCPCB Part #
C2557359
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS