SG73P2BRTTD6652F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD6652F
JLCPCB Part #
C6482294
Description
-55℃~+155℃ 66.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS