RK73G2ATTD1431D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1431D
JLCPCB Part #
C6648446
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS