RN73R2ATTD2801F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD2801F10
JLCPCB Part #
C3935011
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS