RCS2012F8664CS
MFR.Part #
RCS2012F8664CS
JLCPCB Part #
C17611115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS