RK73G2BRTTD2702F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2702F
JLCPCB Part #
C5851056
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS