RK73G2ATTD1333F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1333F
JLCPCB Part #
C6181875
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS