ERJ-U06D4300V
MFR.Part #
ERJ-U06D4300V
JLCPCB Part #
C4041186
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS