RN732BTTD2553D100
MFR.Part #
RN732BTTD2553D100
JLCPCB Part #
C3926600
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS