RK73G2ATTD12R1F
MFR.Part #
RK73G2ATTD12R1F
JLCPCB Part #
C5724731
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS