RK73G2ATTD12R0F
MFR.Part #
RK73G2ATTD12R0F
JLCPCB Part #
C7284285
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS