RK73G2BTTD4752C
MFR.Part #
RK73G2BTTD4752C
JLCPCB Part #
C7343072
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS