RN732ATTD1012D25
MFR.Part #
RN732ATTD1012D25
JLCPCB Part #
C4069865
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS