RN732ATTD6122B10
MFR.Part #
RN732ATTD6122B10
JLCPCB Part #
C4079329
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS