SG73S1ETTP750G
MFR.Part #
SG73S1ETTP750G
JLCPCB Part #
C4202909
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS