RK73G2ATTD1073D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1073D
JLCPCB Part #
C7340235
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS