RK73H2ATTD1073D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1073D
JLCPCB Part #
C5875362
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS