RK73G2ATTD1004C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1004C
JLCPCB Part #
C5874326
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS