RN73R1JTTD13R0D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD13R0D50
JLCPCB Part #
C2498308
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS