HQ05W3J0515T5E
MFR.Part #
HQ05W3J0515T5E
JLCPCB Part #
C2792567
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 5.1MΩ ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS