RK73G2ARTTD7682F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD7682F
JLCPCB Part #
C5851591
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS