RN73H1JTTD5761B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5761B25
JLCPCB Part #
C4169283
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS