RN73R2BTTD1800D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1800D10
JLCPCB Part #
C4077117
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS