SG73S2BTTD21R0D
MFR.Part #
SG73S2BTTD21R0D
JLCPCB Part #
C4317996
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS