RN732BTTD39R0F100
MFR.Part #
RN732BTTD39R0F100
JLCPCB Part #
C4244227
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS