RK73G2ARTTD6810C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD6810C
JLCPCB Part #
C6648274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS