RK73G2ARTTD6812C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD6812C
JLCPCB Part #
C6974607
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS