SG73S2BRTTD9092D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD9092D
JLCPCB Part #
C5752758
Description
-55℃~+155℃ 333mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS