RK73G2ARTTD6803F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD6803F
JLCPCB Part #
C6181790
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS