HV733ATTE1073F
MFR.Part #
HV733ATTE1073F
JLCPCB Part #
C3942978
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS