RN732BTTD51R0F100
MFR.Part #
RN732BTTD51R0F100
JLCPCB Part #
C3928361
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS