RK73G2ARTTD5760D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD5760D
JLCPCB Part #
C5724649
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS