RK73B1HTTC125J
MFR.Part #
RK73B1HTTC125J
JLCPCB Part #
C307089
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS