RN732BTTD4591F50
MFR.Part #
RN732BTTD4591F50
JLCPCB Part #
C4245256
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS