RK73G2BRTTD5760D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD5760D
JLCPCB Part #
C7340681
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS