RK73G2ARTTD5623D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD5623D
JLCPCB Part #
C6388387
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS