RN73H1JTTD1042D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1042D50
JLCPCB Part #
C3945493
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS