SR73W2HTTE8R45F
MFR.Part #
SR73W2HTTE8R45F
JLCPCB Part #
C2600947
Description
-55℃~+150℃ 750mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS