SG73P2BRTTD913G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD913G
JLCPCB Part #
C5893964
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS