RN73H1JTTD7061F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7061F10
JLCPCB Part #
C4296595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS