HV731JTTD5602F
MFR.Part #
HV731JTTD5602F
JLCPCB Part #
C3942443
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS